תפריט
ראשי > חדשות - בכר: "יש לנו שאיפות להגיע כמה שיותר רחוק"
מאת: מכבי חיפה | רביעי, 21/07/2021,

בכר: "יש לנו שאיפות להגיע כמה שיותר רחוק"

המאמן במסע"ת לקראת ההשתתפות בקונפרנס ליג והמפגש נגד דינמו טביליסי (מחר, 19:30 שעון ישראל). מנחם: "התכוננו בצורה הכי טובה שיש"

הקבוצה ממשיכה בהכנות לקראת המשחק נגד דינמו טביליסי והערב (רביעי), קיימה מסע"ת עם מאמן הקבוצה, ברק בכר והמגן השמאלי, סאן מנחם, שחתם על הארכת חוזה רגע לפני היציאה לגאורגיה. תחילה, התייחס בכר להדחה ממוק' ליגת האלופות והמעבר לקונרנס ליג: "ברור שזו אכזבה גדולה להיות מודחים בשלב הראשון של מוקדמות ליגת האלפות, זה היה חלום של כולנו להתקדם כמה שיותר במפעל ולא הצלחנו, אבל החוכמה לדעת להתאושש מאוד מהר"

המאמן המשיך ואמר: "אנחנו עדיין במפעל מכובד באירופה ויש לנו שאיפות להגיע גם בו כמה שיותר רחוק וזה מתחיל מהמשחק מחר. הצעד הראשון שלנו בקונפרס ליג זה לבוא ולעשות תוצאה טובה מחר".

על הירבה אמר: "דינמו טביליסי זה מועדון מפואר עם מסורת גדולה ועם הרבה תארים, שיחק לא מעט באירופה ואנחנו יודעים שאנחנו משחקים נגד מועדון טוב, מועדון מנוסה. ראינו את המשחקים האחרונים וראינו קבוצה מסודרת, מסוכנת ואנחנו מצפים למשחק מאוד, מאוד קשה מחר".

בהמשך, סאן מנחם, נשאל על הסיכויים לקראת מחר וענה: "אנחנו לא מתעסקים באחוזים מי פייברוטית לנצח את המשחק, התכוננו בצורה הכי טובה שיש, הצוות הכין אותנו בצורה מקצועית ואנחנו מתכוונים לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר".

המגן התייחס גם להארכת החוזה: "מאוד שמח שהמועדון נותן בי אמון ונותן לי ביטחון לעשות מה שאני יודע בעיקר שזה הכדורגל".