כדורגל נשים במכבי חיפה
EN facebook youtube instagram
כדורגל נשים במכבי חיפה
מאת: האתר הרשמי , |  רביעי , 10/2/2019

כדורגל נשים במכבי חיפה

מועדון הכדורגל מכבי חיפה מקים בימים אלה קבוצות מיועדות לבנות בניהולה המקצועי של שחקנית נבחרת ישראל בעבר, דוברת ואן-אוורקרק, שאמרה: "מועדון כמו מכבי חיפה, שיש בו הכל, שמאמין בשוויון כדרך חיים ושם את האדם במרכז, משלים כעת את הפאזל המלא באמצעות הקמת מחלקת נשים". מנכ"ל המועדון, אסף בן דוב: "פרויקט חשוב עבורנו". תמונה: אסי קיפר

מחלקת הנשים במכבי חיפה תופסת תאוצה ובקרוב יתחילו אימונים מקצועיים לבנות בגילאים צעירים. כיאה למועדון מקצועי, הרואה בבניית בסיס הפירמידה חלק חשוב בתהליך, בהתחלה תוקמנה קבוצות בגילאי 7-9 ו- 10-14, בהמשך תתפתח המחלקה גם לקבוצת נערות ובשלב מאוחר יותר גם לקבוצת בוגרות. המחלקה תהיה בעתיד חלק מאקדמיית הכדורגל של מכבי חיפה.

מנכ"ל המועדון, אסף בן דב, אמר לאתר הרשמי: "אני שמח וגאה על פתיחת קבוצות ילדות ונערות אצלנו במחלקה. מדובר בפרויקט חשוב עבורנו שאנו מתכוונים להשקיע בו כחלק מהתפתחות כדורגל הנשים בישראל".

את התוכנית תוביל דוברת ואן אוורקרק, בת 33. שחקנית כדורגל פעילה כ-20 שנה, בעלת ניסיון עשיר בכדורגל הנשים הכולל תארי אליפות וגביעי מדינה, שלוש שנים בליגה הראשונה בספרד ובנבחרות ישראל, בשנת 2016/17 מלכת השערים של ליגת העל, בשנת 2018/19 מלכת השערים של כל הזמנים בכדורגל הישראלי - 111 כיבושים בעונה.

דוברת מסרה לאתר הרשמי של המועדון: "כדורגל נשים מתפתח בעולם והופך להיות חלק בלתי נפרד ממועדונים גדולים. מועדון כמו מכבי חיפה, שיש בו הכל, שמאמין בשוויון כדרך חיים ושם את האדם במרכז, משלים כעת את הפאזל המלא באמצעות הקמת מחלקת נשים. שיהיה בהצלחה לכולנו!".

ב-3.11.19 יתחילו האימונים של קבוצות הבנות בשני מתחמי אימון של מכבי חיפה, במתחם האימונים "קצף" ובטירת כרמל. הבנות תחולקנה לשתי קבוצות גיל: 7-9, ו-10-14. יתקיימו שני אימונים בשבוע, בימי ראשון ושלישי, בין השעות 18:00 – 19:10.